Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.kolo - FC Pajzovna vs.Kings FC

18. 10. 2012

 

Pajzovna FC - Kings FC PO 15.10 20:15 STOD

4:1

Pajzovna zaznamenala nejhorší vstup do soutěže, kdy vyválčila z pěti utkání pouhý bod za remízu.  To abych byl rád, že pajzovňácký manažer není pod tlakem jako v dnešních dnech trenér Bílek. Ale kdo ví? Židle se může houpat vždy. Zvláště, pokud stojí na nerovném terénu, kterou poslední dobou pozice Pajzovny rozhodně je. O rychlý sesuv půdy jsme se postarali sami, a tak musela přijít drenáž, která nás zase vyhoupne na klidnější pozice. O to se na umělém pažitu, který doposud nebyl prošpikován fotbalovou kvalitou , ale černou gumou postarali: Michal – Tombí, Wosa, ve druhé půli Kamy – Romeus, Jelen, Chuchle – Světlo.

První minuty připomínal osev, který by nám měl přinést sklizení půdy v podobě vstřelených gólů. Osev prováděli zemědělci ve středové řadě, kdy pro ně žádný míč nebyl ztracený. A ačkoliv nedisponovali žádnou mašinou, lítali až až. Tato pohybová aktivita podpořená o dobrou kombinaci a neprostupnou obranu přinesla první plod v sedmé minutě, kdy z autového vhazování vystřelil z voleje Roman a dostal nás do vedení. Poté tento stav podpořili Jelen a Světlo, kteří nás uklidnili poločasovým skórem 3:0. Nulu držel výborně chytající Michal, jenž vytasil výborné zákroky po zaváháních obrany.

Druhý poločas už takové parametry z naší strany neměl a spíše jsme se strachovali, aby nám půda nezmrzla a nemuseli žádat Ministerstvo zemědělství, v našem případě Svaz malého fotbalu o dotaci ,u nás nejlépe bodovou. Po desetiminutovém tlaku Králů jsme opět převzali iniciativu a uklidnění přinesl Jelen, který svojí druhou branku musel slovy doprovodit, jelikož tento počin už nemusí jen tak zopakovat. Takže Máro, ještě jednou, děkujeme J.

Kańkou na výsledku a výkonu byla laxnost Wosy , který chtěl frajeřinkou přelobovat napadajícího útočníka, který ovšem neuvěřitelně vyrostl a předal spoluhráči před branku, který znemožnil udržet čisté konto Michalovi, které by si zasloužil.

Výsledek 4:1 je pro nás dostatečnou injekcí do záchranářských bojů. Jen tak dál!!