Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Pajzovna vs. A-klub 90 (recenze)

22. 11. 2009

FC Pajzovna vs. A-klub 90 – Tenisové kurty Sparta, 8.45

aneb zápas dvou rozdílných poločasů

Sešli jsme se okolo 7.35 k velice důležitému zápasu, který měl hodně napovědět o tom, zda to s našima postupovýma ambicemi myslíme opravdu vážně. Kromě omluveného Honzy, který jel odehrát své poslední utkání za třetiligový Motorlet a dosud neomluveného, nezvěstného Klouba jsme se sešli opět ve vysokém počtu – 9. Na večerní zábavě se nás sešlo 8 z 11, což se dá taky považovat za úspěch.

A tak nám hlavou brouzdaly myšlenky, jak zahýbat se sestavou či koho postavit na jaký post. Úvodní šestka měla složení : Bláža – Wosa, Francesco – Světlo, Phillip von Reppesching – Jelen.  V záloze do hry jsme měli Kamyho( obrana). Chuchli (útok), a Lefiho (útok).

Bohužel jsme úvodní minuty  zaspali,  a tak soupeř mohl využít našeho zaváhání, což se ve čtvrté lize jednoduše trestá. A tak po našem špatném pokrytí hráčů přišel první trest. Budíček jakoby stále nezvonil nebo došla baterka. V útoku se nám nepodařilo udržet balón, a obranná řada minimálně podporovala útok. Soupeř si velké šance nevytvářel, nicméně dokázal vytěžit z minima maximum a to v podobě dalších dvou vstřelených gólů. Ke konci poločasu jsme dostali ještě jeden úder a tak jsme byli zralí na ručník. Možná nejhorší poločas od založení našeho klubu !!!

O poločase jsme tedy museli taktiku značně překopat a trošku přeházet i postavení našich hráčů. Do druhého poločasu jsme vstoupili s daleko větší aktivitou a dojmem, že už nemáme co ztratit. Nasazení našich hráčů bylo příkladné , nicméně ke gólu, který by zachoval jakousi naději na obrat v zápase, to nevedlo. Až zhruba 12 minut se nám podařilo snížit po ukázkové akci Wosy, Francesca a zakončujícího Lefiho, který tak aspoň trochu zastínil nevýrazný výkon. V posledních minutách jsme začali riskovat a tak soupeř ještě zvýšil náskok na konečných 4:1

Resumé? Nejspíše spadneme na čtvrté  místo a nezbývá nám než doufat, že soupeři před námi taky klopýtnou a nám se popáté v řadě podaří postoupit. Neumíme prohrávat, nejsme na to zvyklí a zvykat si ani nebudeme !!! J Poslední dva zápasy zkusíme vyhrát a pak s klidným pocitem zakončíme sezonu u Žbánků.

Pro fanoušky se bude chystat na poslední zápas akce, abychom jim vrátili jejich vynaložený čas a podporu