Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všechny výsledky zápasů týmu FC Pajzovna

17. 4. 2009
    Historická tabulka zápasů týmu FC Pajzovna
     
             
Kdy  Kde Soupeř Výsledek      
1.9.2007 Hanspaulka Regulátor Kyselosti  7:1      
8.9.2007 Hanspaulka Sloni na Pobřeží  0:0      
15.9.2007 Pražačka 2 Šnek FC A  1:1      
22.9.2007 Císařská louka Vened Fc  6:0      
6.10.2007 Novoborská Bílá Pohroma  2:1      
13.10.2007 Novoborská Jižní Svahy  6:1      
20.10.2007 Junior 2 Kortar United FC  10:1      
27.10.2007 Zákostelní Mokrý banditi  1:0      
17.11.2007 Stodůlky Pivní balet  3:0      
24.11.2007 Tempo Young Boys Jílové  7:1      
1.12.2007 Pražačka 1 Pivní Pohoda AC  4:3      
29.3.2008 Pražačka 1 Hell Avalanche  4:0      
4.4.2008 Kbely Ivánkovy děti  5:2      
12.4.2008 Zákostelní Los Gigoalos  1:0      
19.4.2008 Pražačka 2 Vozovna Hloubětín  5:0      
26.4.2008 Hanspaulka Petrovice A  5:1      
3.5.2008 Zákostělní Praetorians FC  4:1      
10.5.2008 Hanspaulka Příkopy FC  6:0      
24.5.2008 Tempo Atletico Cerveza  6:0      
31.5.2008 Hanspaulka Balbín FC  1:1      
7.6.2008 Pražačka 1 Diesel 1.FC  4:1      
21.6.2008 Běchovice  Guláš FC  3:0      
6.9.2008 Novoborská New Jersey Devils B  2:1      
13.9.2008 Děkanka Tycho De Brahe B  5:4      
20.9.2008 Zárubova Partizan Praha  1:1      
27.9.2008 Pražačka 2 Petrovice A  5:1      
11.10.2008 Tempo Prague United  4:2      
18.10.2008 Běchovice  Sen Černý Most II PG  0:0      
1.11.2008 Pražačka 1 Emperators  1:2      
8.11.2008 Hagibor 2 Blizzard ZM  2:0      
22.11.2008 Novoborská Kapr tým 86 B  1:2      
29.11.2008 Pražačka 2 Lynx  5:1      
13.12.2008 Zákostelní Mystique Dynamo CF  0:0      
28.3.2008 Pražačka 2 Polnohospodár Praha  4:3      
4.4.2009 Zárubova Ivánkovy děti  4:0      
11.4..2009 Tempo Hustlaz Pimpz  3:0      
18.4.2009 Děkanka FK Alej B  4:3      
25.4.2009 Pražačka 2  S.T.R.U.P.  3:1        
1.5.2009 Hanspaulka Ramutant CF  3:0        
8.5.2009 Novoobrská Beruška Prosek 3:0        
15.5.2009 Hanspaulka Alt 1 Ak 2:1        
30.5.2009 Zárubova Blue Flame 4:1        
6.6.2009 Pražačka 2 1869 2:0        
20.6.2009 Albrechtická NJ Devils B 7:2        
5.9.2009 Pražačka 3  Eukaryota 2.LKW 2:1        
19.9.2009 Tempo GLT. A 3:2        
3.10.2009 Tempo Hustlaz Pimpz 7:2        
10.10.2009 Pražačka 2 Kehar club FC 1:1        
17.10.2009 Albrechtická Oranjes 04 FC 3:1        
24.10.2009 Tempo Tycho de Brahe A 5:6        
31.10.2009 Běchovice Relax FC 6:3